Uzyskaj pełną kontrolę nad zleceniami cyklicznymi!

Niezawodne powiadomienia


Dzięki aplikacji Fieldworker zawsze pamiętasz o podpisanych kontraktach i pojawiasz się u klienta dokładnie wtedy, gdy tego oczekuje. Przeglądasz kalendarz cyklicznych zleceń i rezerwujesz czas oraz materiały potrzebne do wykonania zadania.


Sprawdź teraz
 
 

Archiwum danych


Przeglądasz historię zakończonych zleceń w postaci raportów, potwierdzeń i zdjęć. Zawsze jesteś przygotowany do rozmowy o działaniach prowadzonych w danym miejscu.


Sprawdź teraz

Zadowolenie klientów


Minimalizujesz formalności w kontakcie ze stałymi klientami i skracasz czas realizacji powtórnych zleceń. Przeglądasz notatki wszystkich pracowników mobilnych i wykazujesz się wiedzą o zrealizowanych zleceniach


Sprawdź teraz
 
  • Fieldworker sprawił, że aroganccy klienci stali się o wiele milsi dla naszych pracowników. Serwisanci mogą popisać się wiedzą o wcześniej zrealizowanych zleceniach, a klientom bardzo to schlebia.
  • Moja praca opiera się na świadczeniu cyklicznych usług u stałych klientów. Dzięki Fieldworker nie mylą mi się terminy ani miejsca. Nie muszę już przekopywać terminarza, aby znaleźć namiary na wszystkie zlecenia.
  • Wdrożenie aplikacji Fieldworker to wielka ulga przede wszystkich dla naszego dyspozytora. Nie musi już wciskać zapomnianych zadań w bieżący kalendarz. Zlecenia cykliczne zyskały status pierwszeństwa.

Sprawdź jakie to proste!