Fieldworker zaoszczędzi Twój czas i pieniądze
Zwiększ oszczędności dzięki inteligentnemu zarządzaniu
27 października, 2017
Sprawny serwis, oprogramowanie dla serwisu, zarządzanie zespołem
Wakacyjna promocja
2 lipca, 2018

„Portal klienta” zwiększ swoje szanse na ponowne zlecenie.

Nie raz powtarzaliśmy , iż uświadamianie klienta na jakim etapie jest jego zlecenie w każdy możliwy sposób przynosi korzyści nie tylko jemu ale również Twojej firmie. Dobrze wykonana usługa nie wiążę się tylko z czynnościami, które wykonujemy u klienta ale ze wszystkim co po drodze.

W odpowiedzi na Wasze zapytania stworzyliśmy „Portal Klienta” dzięki, któremu Wasi klienci sprawdzą w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie na jakim etapie jest ich zlecenie, pobiorą stworzone oferty lub wystawione faktury. Udostępniamy również „Bazę wiedzy”, w której możemy zamieścić wszystkie istotne informacje na temat naszych produktów i nie tylko.

Dzięki stworzonemu modułowi końcowi klienci mają możliwość sprawdzenia przypisanych do ich konta urządzeń, informacji dodatkowych, pobrania raportów z wykonanych zleceń przypisanych do ich konta, ofert jak i faktur. Moduł wiadomości usprawnia komunikację na linii firma – klient końcowy.

Jeśli chcesz udostępnić możliwość logowania do portalu swojemu klientowi przejdź do zakładki KLIENCI wyszukaj swojego klienta i przejdź do jego szczegółów.  W dolnej części widoku znajdziesz zakładkę KONTAKTY. Po kliknięciu dodaj należy wypełnić wymagane pola i wyrazić zgodę na udzielenie dostępu do portalu dla odpowiedniej osoby.

Po zapisaniu system automatycznie wyśle na podany adres mailowy informację o udzieleniu dostępu wraz z automatycznie wygenerowanym hasłem. Po udzieleniu dostępu do nowo powstałego modułu klient będzie miał wgląd na wszystkie dotychczasowe zlecenie oraz dokumenty.

Portal klienta w połączeniu z naszym modułem SMS’owym to potężne narzędzie, które wykorzystane w odpowiedni sposób potrafi zwiększyć odsetek powracających klientów aż o 65%. W kolejnych dniach przedstawimy Państwu nowe dodatkowe moduły wzbogacające funkcjonalność naszej aplikacji.