Fieldworker Mobile v0.9
9 września, 2016

Co to jest Fieldworker? – poznaj naszą platformę!

Chciałbyś, żeby Twoi klienci byli zawsze zadowoleni, a zarządzanie pracownikami w terenie było łatwe i nie pochłaniało Ci całego dnia? Stworzyliśmy aplikację, która pomaga w codziennej pracy. Nasz program do obsługi serwisu łączy wszystkie strony biznesowej relacji: osoby nadzorujące, serwisantów oraz klientów.

Dzięki Fieldworker zarządzanie pracownikami mobilnymi, zleceniami i efektami ich pracy staje się prostsze bez kosztownej rewolucji. W łatwy sposób możesz sprawniej kierować całym procesem realizacji usług. Nie potrzebujesz długiego wdrożenia, drogich szkoleń ani wielkich zmian. Pokazujemy, że program do prowadzenia serwisu może być nowoczesny i intuicyjny. Zmień z nami swoją firmę na lepsze. Zacznij od dzisiaj!

Nasze oprogramowanie do serwisu zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby było nie tylko technicznym wsparciem procesu realizacji usług, ale również narzędziem, które w dłuższej perspektywie pozwoli na optymalizację kosztów działania firmy i pozytywnie wpłynie na jej wizerunek. Wyeliminowaliśmy potrzebę wystawiania pisemnych zleceń oraz konieczność zatrudniania dodatkowych dyspozytorów. Praca z Fieldworker jest sprawniejsza, a realizacja zadań przebiega zdecydowanie szybciej.