Już nigdy nie zapomnisz o zleceniach cyklicznych

Niezawodne powiadomienia


Zawsze pamiętaj o podpisanych kontraktach i pojawiaj się u klienta dokładnie wtedy, gdy tego oczekuje. Przeglądaj kalendarz cyklicznych zleceń i rezerwuj czas oraz materiały potrzebne do ustalonego zadania.


Sprawdź teraz
 
 

Archiwum danych


Przeglądaj dokumentację zakończonych zleceń zarchiwizowaną w postaci raportów, potwierdzeń oraz zdjęć. Zawsze bądź przygotowany do rozmowy o działaniach prowadzonych w danym miejscu.


Sprawdź teraz

Zadowolenie klientów


Minimalizuj formalności w kontakcie ze stałymi klientami i skracaj czas realizacji powtórnych zleceń. Przeglądaj notatki wszystkich pracowników mobilnych i wykazuj się wiedzą o zrealizowanych zleceniach.


Sprawdź teraz
 
  • Fieldworker sprawił, że aroganccy klienci stali się o wiele milsi dla naszych pracowników. Serwisanci mogą popisać się wiedzą o wcześniej zrealizowanych zleceniach, a klientom bardzo to schlebia.
  • Moja praca opiera się na świadczeniu cyklicznych usług u stałych klientów. Dzięki Fieldworker nie mylą mi się terminy ani miejsca. Nie muszę już przekopywać terminarza, aby znaleźć namiary na wszystkie zlecenia.
  • Wdrożenie aplikacji Fieldworker to wielka ulga przede wszystkich dla naszego dyspozytora. Nie musi już wciskać zapomnianych zadań w bieżący kalendarz. Zlecenia cykliczne zyskały status pierwszeństwa.

Sprawdź jakie to proste